ДФС у Миколаєві вилучили 100 тисяч пачок цигарок

26 травня 2021 р.

Співробітники ГУ ДФС у Миколаївській області в рамках розслідування кримінального провадження викрили групу осіб, які здійснювали незаконне виготовлення, зберігання та розповсюдження незаконно виготовлених тютюнових виробів без марок акцизного збору.

Правоохоронці встановили, що у м. Миколаїв, на території одного із домогосподарств, фігурант організував цех із незаконного виготовлення тютюнових виробів з використанням промислового обладнання у вигляді налагодженого повного технологічного циклу з виробництва тютюнових виробів – від переробки сировини до виготовлення готової продукції.

Порушник залучив до незаконної діяльності жителів м. Миколаїв, які виконували функції приймання сировини, виготовлення незаконних тютюнових виробів.

В подальшому, продовжуючи свій злочинний намір та з метою прикриття незаконної діяльності фігурант використав реквізити реально діючих підприємств, які мають оптові ліцензій на торгівлю тютюновими виробами та в подальшому передавав їх в реалізацію, через мережу кіосків на території Миколаївської області.

За результатами санкціонованих обшуків в одному із приміщень на території м. Миколаєва було встановлено факт незаконного виготовлення тютюнових виробів, виявлено та із незаконного обігу вилучено: обладнання для масового виготовлення тютюнових виробів, сировина, тощо, та 100 тис пачок готової продукції.

Загальна вартість вилученої тютюнової продукції, сировини та обладнання становить 8,4 млн грн.

Тривають подальші слідчі дії.