Підробки на мільйони гривень: СБУ попередила масштабний збут контрафактного тютюну

2 квітня 2021 р.

Служба безпеки України викрила на Львівщині угруповання, яке спеціалізувалося на продажі оптових партій контрафактної підакцизної продукції. Під час обшуків у ділків вилучено майже 400 тисяч пачок підроблених цигарок на майже 18 млн грн.

Також під час слідчих дій правоохоронці виявили у зловмисників чорну бухгалтерію і понад 3 млн готівки у гривневому еквіваленті. Обшуки проводились у складських і гаражних приміщеннях учасників протиправної діяльності.

За попередніми даними слідства, декілька місцевих жителів налагодили збут контрафактних тютюнових виробів з підробленими акцизними марками під виглядом відомих світових брендів. Оптові партії продукції ділки реалізовували через афілійовані торговельні точки на території регіону.

У межах кримінального провадження за ч.1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності винних осіб.

Перевіряється інформація щодо можливої контрабанди підробленої продукції за кордон.

Викриття протиправної діяльності проводилось спільно зі слідчими Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.