Податкова міліція ліквідувала виробництво контрафактних тютюнових виробів

26 квітня 2021 р.

В ході проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні, співробітники ГУ ДФС виявили схему виробництва підприємством – офіційним виробником тютюнових виробів не облікованих партій тютюнових виробів, з подальшим їх маркуванням підробленими марками акцизного податку та розповсюдження по території України для подальшого продажу.

З метою припинення протиправної схеми із незаконного виготовлення та збуту підакцизних товарів, використання підроблених марок акцизного податку, у квітні 2021 року слідчими та оперативними працівниками територіальних підрозділів ДФС України на підставі ухвал суду проведено понад 40 обшуків офісних, виробничих та складських приміщень у регіонах України.

Вилучено близько 7 тисяч пачок сигарет з підробленими марками акцизного податку, зразки продукції та документація щодо купівлі сировини, фурнітури (фільтрапалочок, фольга тощо), використання основних засобів, для підтвердження факту необлікованого виробництва підакцизних товарів.

Крім того на одному із складських приміщень було виявлено та вилучено 63 тис. пляшок фальсифікованої алкогольної продукції з підробленими марками акцизного податку. Алкогольна продукція в скляних пляшках об’ємом по 0,5 л та 0,7 л була розфасована у ящиках, палетах та готова для відвантаження і подальшої реалізації споживачам.

Орієнтовна вартість фальсифікованих товарів акцизної групи становить близько 10 млн гривень.

Наразі підраховуються збитки, завдані державним інтересам внаслідок несплати акцизного податку.

Розслідування триває.