У Києві співробітники ДФС викрили мережу по збуту контрафактних цигарок на мільйони гривень

10 березня 2021 р.

Співробітники ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури та оперативним супроводженням працівників ГУ СБУ у м. Києві та Київській області заблокували механізм реалізації контрафактної підакцизної продукції у столиці.
Досудовим розслідуванням встановлено, що незаконний бізнес організували п’ятеро мешканців Києва. Товар для продажу вони отримували від своїх спільників з різних регіонів, у тому числі поштовими сервісами. Отриману продукцію ділки реалізовували через 30 торговельних точок у районах м. Києва.
Під час санкціонованих обшуків за адресами зберігання товару, його реалізації, а також за місцями проживання порушників виявлено чорнову бухгалтерію із доказами протиправної діяльності, понад 20 000 пачок цигарок без марок акцизного збору, виготовлених із недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя і здоров’я людей, та готівкові кошти в розмірі 250 тис. доларів, ймовірно одержаних незаконним шляхом.
Наразі тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до незаконного бізнесу. Готується клопотання про накладення арешту на виявлену валюту, встановлюються джерела надходження продукції до столиці.